Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska działa na rynku usług bhp od 2000 roku. Doświadczenie zdobyte przez ten czas prowadzenia działalności jest bezcenne. Pozwala nam ono na ciągłe doskonalenie i dostosowywanie się do potrzeb naszych klientów oraz specyficznych grup zawodowych, a także wypracowanie efektywnych metod i form przekazywania wiedzy.

Posiadamy nowoczesny sprzęt audiowizualny, specjalistyczne filmy, autorskie prezentacje z poszczególnych zagadnień oraz multimedialne własne zapisy z przeprowadzonych szkoleń zawodowych np. obsługi wózków jezdniowych.

Priorytetem naszej działalności jest spełnienie potrzeb i wymagań klientów, które realizujemy poprzez profesjonalizm, niezawodność oraz dbałość o najwyższą jakość wykonywanych usług. Posiadamy wdrożony, certyfikowany i stale doskonalony system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Drugim filarem naszej firmy są badania warunków środowiska pracy w pełnym zakresie (czynniki fizyczne, chemiczne, oznaczanie metali). Ten sektor naszej działalności poparty jest utrzymywanym od 2008 r. systemem zarządzania opartym na normie PN-EN ISO/IEC 17025:2005+Ap1:2007, który jest akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji (nr certyfikatu AB 1052).

Nasza wiedza z zakresu BHP jest pełna, ponieważ praktyczna znajomość środowiska pracy, umiejętność oceny zagrożeń oraz ich wpływu na warunki pracy i zdrowie pracowników pozwalają na bardzo rzetelne i ciekawe przekazywanie tej wiedzy i doświadczenia na szkoleniach bhp.

Cechy te pozwalają nam cieszyć się zaufaniem i uznaniem ze strony naszych klientów. Znajduje to wyraz w wieloletniej współpracy oraz licznych referencjach.

Zaufało nam już ponad 400 firm, a wśród nich:

Black Red White - Biłgoraj
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
Hiestand Polska Sp. z o.o.
Rauch Polska Sp. z o.o.
Poleksbud-Trade Sp. z o.o.
Polfa Lublin S.A.
Model Opakowania Sp. z o.o.
Grupa PREFABET S.A.
SM Bieluch
PKP Energetyka S.A. – Region Wschodni